Nasz zespół trenerów

Kto tworzy zespół AddicoTrainers?

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści i eksperci, mający ogromne doświadczenie w pracy w obszarze rozwijania ludzkich potencjałów, HR i budowania zespołów.

Połączenie kompetencji, doświadczenia i pasji tworzy naszą unikalność, oryginalność, a także wartość docenianą przez naszych klientów, którzy zaufali nam w ramach współpracy.

Zespół

trenerów

OH!

Kilka słów o nas

Wierzymy, że każda osoba jest absolutnie wyjątkowa i w każdej drzemie ogromny potencjał.

ADDICO TRAINERS powstała z pasji do pracy z człowiekiem, odkrywaniem jego potencjału, naturalnych predyspozycji. Wspieramy i motywujemy liderów w budowaniu odważnego przywództwa opartego na wrażliwości, zaufaniu i wykorzystaniu naturalnych predyspozycji oraz wspieramy organizacje w obszarze rozwoju ludzkiego potencjału, budowania efektywnych zespołów, komunikacji i pobudzania zaangażowania pracowników.

Pracujemy autorską metodologią Momentum Method Beaty Kapcewicz, zawierającą narzędzia z obszaru treningu kompetencji, treningu mentalnego, procesu grupowego i przyspieszonego uczenia. Wprowadzamy zmianę na poziomie świadomości, postaw, nawyków liderskich i zachowań.

Wspieramy i towarzyszymy naszym Klientom w uwalnianiu drzemiącego w nich potencjału, w procesie zmiany i rozwoju.

Co nas
wyróżnia


Łączymy rozwój kompetencji z treningiem mentalnym, co pozwala człowiekowi na nowo zdefiniować i odkryć w sobie pokłady do których wcześniej nie miał dostępu.

Wykorzystując pracę mentalną towarzyszymy liderom i członkom zespołu w zmianie niewspierających przekonań, schematów, nawyków.

Stosowane
narzędzia
i metody


W swojej pracy łączymy wiedzę z psychologii pozytywnej, socjologii, neurodydaktyki, technik mindfullness oraz najnowszych badań i praktyk coachingowych.

Dzięki wykorzystaniu narzędzi diagnostycznych FRIS czy FACET5 nasze warsztaty są spersonalizowane - dostosowane do wyzwań z jakimi mierzą się uczestnicy szkolenia.

Więc.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Porozmawiajmy!
+48 666 350 718